Result Team. Meet & Greet

Result coaching

Geloof in een stap naar datgene wat je morgen wilt doen in plaats van wat je gisteren al deed.

Result bestaat uit consultants met ervaring, kennis en passie voor Media en Advertising. Veelal worden kandidaten en/of opdrachtgevers door meerdere consultants persoonlijk begeleid.

Adrienne Julius

Elk bureau is anders, net zoals elk persoon anders is.
a.julius@resultrecruitment.nl

Charissa Visser

If you're always doing the same thing, you will never know how amazing it can be.
c.visser@resultrecruitment.nl

Arno Peperkoorn

Resultaat, duidelijkheid, inhoud en plezier beleven aan elke dag met onze collega’s, kandidaten en klanten.
a.peperkoorn@resultrecruitment.nl

Benine Bijleveld

Take the risk or lose the chance.
b.bijleveld@resultrecruitment.nl

Roxanne Rinkes

When it rains look for rainbows, when its dark look for stars.
r.rinkes@resultrecruitment.nl

Debby Zonneveld

Everyday is a new beginning.
d.zonneveld@resultrecruitment.nl

Erik van Heffen

Succes volgt als passie de basis vormt.
e.vanheffen@resultrecruitment.nl

Ilona ten Boer

 
itenboer@resultrecruitment.nl

Rene Hofma

Geloof in een stap naar datgene wat je morgen wilt doen in plaats van wat je gisteren al deed.
r.hofma@resultrecruitment.nl